Strict Standards: Declaration of Delphi_Controller_Plugin_Auth::dispatchLoopStartup() should be compatible with Zend_Controller_Plugin_Abstract::dispatchLoopStartup(Zend_Controller_Request_Abstract $request) in /data/2/7/2728dcad-0d91-4ba8-a779-a94122f87676/atande.sk/web/library/Delphi/Controller/Plugin/Auth.php on line 0
Služby - Energia z biomasy | AT&E
Deprecated: Non-static method Delphi_Get::getBootstrap() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /data/2/7/2728dcad-0d91-4ba8-a779-a94122f87676/atande.sk/web/library/Delphi/View/Helper/Facebook.php on line 93

Energia z biomasy

Energia z biomasy Vývoj v poľnohospodárskom sektore ukazuje, že investície do obnoviteľných zdrojov energie (OZE) sú stabilizačným prvkom poľnohospodárskeho podniku a dôležitým prvkom úspechu je integrácia do energetickej sústavy.

Naša spoločnosť poskytuje komplexné riešenia vyvedenia výkonu od svoriek kogeneračnej jednotky až po pripojenie na distribučnú sieť zahŕňajúce:
· štúdiu pripojiteľnosti (ak je potrebné ju vypracovať)
· poradenstvo pri výbere technického riešenia · realizačný projekt
· dodávku a montáž vysoko a nízko napäťových silových zariadení (VN/ NN)
· dodávku a montáž transformátorov prípadne kioskových transformovní
· dodávku a inžiniering elektrických ochrán a riadiaceho systému
· úradné skúšky a revízie, skúšky VN káblov a uvedenie do prevádzky

Poľnohospodárstvo sa stáva producentom predikovateľnej elektrickej energie, ktorá je bezpochýb komoditou s budúcnosťou. Pretože jej spotreba rastie. Výroba bioplynu je zaujímavá z niekoľkých aspektov:
· zúžitkovanie odpadov rastlinnej a živočíšnej výroby
· likvidácia poľnohospodárskych prebytkov a odpadov
· likvidácia biologickej zložky komunálneho odpadu
· sebestačnosť v dodávke tepla
· eliminovanie kolísania výkupných cien poľnohospodárskej výroby

Na začiatok