Strict Standards: Declaration of Delphi_Controller_Plugin_Auth::dispatchLoopStartup() should be compatible with Zend_Controller_Plugin_Abstract::dispatchLoopStartup(Zend_Controller_Request_Abstract $request) in /data/2/7/2728dcad-0d91-4ba8-a779-a94122f87676/atande.sk/web/library/Delphi/Controller/Plugin/Auth.php on line 0
Služby - Riešenia a technológie | AT&E
Deprecated: Non-static method Delphi_Get::getBootstrap() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /data/2/7/2728dcad-0d91-4ba8-a779-a94122f87676/atande.sk/web/library/Delphi/View/Helper/Facebook.php on line 93

Riešenia a technológie

Spoločnosť AT&E úzko spolupracuje so spoločnosťami SAT a Siemens, ktorých produktové rady SICAM a SIPROTEC v oblasti riadiacich systémov energetiky sú na Slovensku ale i vo svete zariadenia s vysokým kreditom spoľahlivosti. Poskytuje komplexný inžiniering,  projekciu , dodávku, montáž, nastavenie, servis a vedenie projetku.

Riadiace systémy pre sekundárne technológie

Modulárnosť, podpora diaľkového ovládania, detailná diagnostika a programovanie vlastných automatizačných úloh, redundancia sú samozrejmosťou našich technických riešení. Široké portfólio zariadení podporené modulárnosťou a univerzálnosťou hardware (HW ) dokáže uspokojiť potreby malých ale i tých najväčších. Skromných ale i tých najnáročnejších.

Modulárnosť je zárukou, že technické riešenie nebude zbytočne predimenzované,no zároveň poskytuje dostatočnú vôľu vytvoriť si rezervu pre budúcnosť. Možnosť odsadiť vstupno výstupné moduly stovky metrov pomocou optických vlákien alebo metaliky pre jednotlivé procesorové jednotky sú samozrejmosťou.

Diaľkové ovládanie
zvyšuje Váš reakčný čas a možnosť detailnej diagnostiky ho šetrí pri hľadaní a odstraňovaní chýb.

Programovanie vlastných automatizačných úloh
použitím knižníc funkčných blokov je vlastne hrou pre dospelých, pretože sa jedná skôr o kreslenie ako o programovanie. Váš obslužný personál môže v reálnom čase cez ON-LINE TEST veľmi jednoduchým spôsobom identifikovať miesto zlyhania technológie a tým pádom aj automatiky.
 
Unifikovaná HW platforma komunikačných rozhraní a vstupno výstupných kariet, ktorú je možné „pretypovať“ v ktorejkoľvek fáze tvorby aplikácie zmenou firmware v sebe nesie veľkú dávku flexibility.
 
Viacúrovňová herarchia umožňuje od seba oddeliť technologické celky alebo definovať plošnú hierarchiu, kde si može vymienať informácie každý s každým, sú úplne otvorené potrebám zákazníka.

Redundancia
sa pri súčasnom trende bezobslužných prevádzok stáva samozrejmosťou, pretože nefunkčné riadenie má za následok odstavenie, v krajných prípadoch poškodenie technológie.

Operátorské systémy

Operátorské systémy poskytujú obsluhujúcemu personálu informácie o stave technológie, varujú ho, prípadne mu hlásia vzniknuté poruchy. Tým mu pomáhajú rýchlejšie situáciu analyzovať a správne  sa rozhodnúť konať. V našej ponuke sú operátorské systémy od jednoduchých dotykových panelov až po dispečerské systémy schopné spracovať a prezentovať destiatky tisíc signálov.

Elektrické ochrany

Úlohou elektrických ochrán je zabrániť škodám na primárnych zariadeniach a minimalizovať prerušenie dodávok elektrickej energie. Produktová rada SIPROTEC ponúka riešenie s rozsiahlymi ochrannými a ovládacími možnosťami.
Na začiatok